Budujesz nowy dom lub remontujesz już posiadany i zastanawiasz się nad ochroną przed wyładowaniami elektrycznymi? Posiadasz warsztat z łatwopalnymi materiałami, a jego zawartość wymaga szczególnej ochrony przeciwpożarowej? Zwróć się do nas, a wykonamy dla Ciebie instalacje odgromowe.

Nasza instalacja odgromowa to skuteczna ochrona życia, zdrowia i mienia

Burze z wyładowaniami elektrycznymi są bardzo niebezpieczne, zagrażając życiu i zdrowiu, ale również mieniu. Nieodpowiednio zabezpieczony budynek to ryzyko uderzenia pioruna i zainicjowania ognia, który może strawić cały Twój majątek. W dziedzinie ochrony przed piorunami jesteśmy profesjonalistami, dlatego zaprojektowane i wykonane przez nas instalacje odgromowe zagwarantują Ci bezpieczeństwo podczas największej burzy z piorunami.

Wykonujemy instalacje zgodne z normą budowlaną

Zabezpieczanie budynków przed wyładowaniami elektrycznymi jest uwarunkowane normą PN-86/E 05003.01. Zgodnie z jej zaleceniami każda zaprojektowana i wykonana przez nas instalacja odgromowa wykorzystuje drut o odpowiedniej średnicy, zalecanej przepisami. Dzięki temu zyskujesz pewność, że Twój dom, warsztat lub firma są doskonale chronione przed pożarem.
Dbamy o estetykę i trwałość

Projektując instalacje odgromowe, zwracamy uwagę na ich efektywność. Dbając o bezpieczeństwo naszych rozwiązań, stawiamy też na wysoką estetykę, dzięki czemu piorunochron i system przewodów nie szpecą Twojego domu, dyskretnie wkomponowując się w jego design.

Stosujemy tylko najlepsze materiały, dzięki którym zyskujesz gwarancję, że instalacja odgromowa będzie funkcjonować przez wiele lat.

Skontaktuj się z nami, przyjedziemy, dokonamy wizji lokalnej i ustalimy szczegóły.