Otwierasz nowy zakład produkcyjny lub zarządzasz budynkiem i chcesz mieć pewność, że instalacja elektryczna jest bezpieczna? Kupujesz dom i chcesz sprawdzić czy system ochrony przed burzą spełnia swoje zadania? Proponujemy Ci wsparcie w formie pomiarów elektrycznych.

Kiedy stosujemy pomiary elektryczne?

Instalacja elektryczna stanowi nieodłączny element każdego budynku i jest niezbędna do jego funkcjonowania. Oświetlenie, zasilanie drzwi, wind, czy też dostęp do energii zapewniającej możliwość korzystania ze sprzętu RTV i AGD wymagają sprawnej i bezpiecznej sieci w budynku. Obowiązek kontroli nakłada na właściciela lub zarządcę Ustawa z dnia 07.07.1994 r.”Prawo budowlane” – art.62 pkt.1, nakazująca pomiary elektryczne raz na 5 lat.

Posiadamy stosowne uprawnienia

Jeśli chcesz zlecić taką kontrolę profesjonalistom, posiadamy stosowne uprawnienia, dzięki którym przeprowadzone pomiary instalacji elektrycznej i sporządzony protokół będą zgodne z wymogami prawa. Nasi pracownicy legitymują się świadectwami kwalifikacyjnymi obejmującymi sieć dozoru, jak i eksploatację w zakresie pomiarów ochronnych. Możesz też liczyć na bogate doświadczenie zawodowe w tej dziedzinie.

Jakie pomiary wykonujemy?

Lokalizacją naszej firmy jest Warszawa, dlatego dojedziemy do Ciebie, jeśli budynek znajduje się w jej obszarze lub w najbliższej okolicy. W ramach usług pomiarowych wykonujemy:

  • próby sprawnościowe instalacji elektrycznej,
  • pomiary zabezpieczeń przeciwporażeniowych,
  • pomiary zabezpieczeń różnicowoprądowych,
  • pomiary obwodów odgromowych w zakresie ich ciągłości i rezystancji uziomów,
  • pomiary natężenia oświetlenia itp.

Potrzebujesz potwierdzenia sprawności twojej instalacji elektrycznej lub odgromowej? Zadzwoń do nas i zamów pomiary elektryczne.